• Odwiedziło nas: 195911 osób

DZIEŃ DZIECKA

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

1 -ego czerwca na terenie MOSiR-u na ul.Spacerowej dzieci z Przedszkola nr 2 uczestniczyły w Festynie Rodzinnym pod hasłem ''Z Tęsknoty za morzem''.
Miało tam miejsce wiele atrakcji dla dzieci ;zabawy sportowe ,konkurencje rodzinne,dekorowanie twarzy,nagradzanie laureatów konkursu plastycznego oraz przegląd piosenki o tematyce morskiej,żeglarskiej i turystycznej..Przedszkolaki z dwójki z radością występowały na scenie i zajęły wiele czołowych miejsc.
KAJA J. wyśpiewała II nagrodę w kategorii'' Przedszkola'' a zespoły,ŻEGLARZE I PIRACI otrzymały I miejsce w kategorii ''Występy dowolne''.

02.06.2014 roku  na terenie ogrodu przedszkolnego obchodziliśmy kolejny dzień Dnia Dziecka. Podczas wspaniałej zabawy przy muzyce i na urządzeniach, dzieci oczekiwały na grilowane kiełbaski, które zjadły ze smakiem.

( zapraszamy do galerii zdjęć i na facebook https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej)