• Odwiedziło nas: 202893 osób
Piątek, 2017-08-18
Bogusława, Bronisława

DZIEŃ RODZINY W GRUPIE " PROMYCZKI"

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » DZIEŃ RODZINY W GRUPIE " PROMYCZKI"

DLA MAMUSI I TATUSIA

6 czerwca 2014 roku dzieci z grupy " Promyczki' gościły w przedszkolu swoich rodziców. W kwiatowej scenerii przedstawiły montaż słowno- muzyczny. Wiersze i piosenki przeplatały się z inscenizacją wiersza " Kwiaty dla mamy". Dzieci przebrane za kwiaty, składały podziękowania i życzenia swoim rodzicom. Na zakończenie, rodzice wraz z dziećmi, wykonali wspólnie taniec a następnie dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane laurki . Po tak wzruszających chwilach, wszyscy zasiedli do stołów, na których znajdowało się ciasto i kawa, a dla dzieci soczki. Miłym akcentem były ustawione na stołach wazoniki z polnymi kwiatami. Był to bardzo wzruszający dzień, który ukazał wiele emocji zarówno ze strony rodziców jak i dzieci.