• Odwiedziło nas: 195883 osób
Czwartek, 2017-05-25
Borysa, Magdy

ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE III "KRASNOLUDKI"

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE III "KRASNOLUDKI"

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

GRUPA III "KRASNOLUDKI"

16 czerwca 2014 r. 6-latki z grupy „Krasnoludków” żegnały przedszkole i swych młodszych kolegów i koleżanki. W tym dniu wszyscy w pełnej gali przybyli wraz ze swoimi rodzicami do przedszkola o godzinie 16.00. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęto „Polonezem”, a następnie narratorki Maja i Marta przedstawiły gościom  miniony czas w przedszkolu przypominając ważne i ciekawe momenty z  życia grupy. Wspominały trudne początki dzieciaków w przedszkolu, wesołe wycieczki i wizyty gości. Po wspólnym obejrzeniu prezentacji przedstawiającej fotografie , na których upamiętnione zostały minione trzy lata w grupie „Krasnoludków”, przedszkolaki przedstawiły inscenizację pt.; „ Legenda o Juracie i bursztynach”. Po części artystycznej p. Dyrektor wręczyła  6-latkom  pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola i nagrody książkowe. Następnie wszyscy goście i mali absolwenci zasiedli do słodkiego poczęstunku.