• Odwiedziło nas: 208899 osób

KOTKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » KOTKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

KOTKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

25 czerwca 2014 roku w najstarszej grupie " Kotki" odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Przedszkolaki wkroczyły na salę efektownym polonezem. W programie dzieci zaprezentowały swoje talenty i niezwykłe możliwości. Były humorystyczne scenki, taniec ludowy, towarzyski i nowoczesny, liczne piosenki i podziękowania. Na koniec odbyła się prezentacja multimedialna, która przypomniała wszystkim najsympatyczniejsze chwile spędzane w przedszkolu.Emocji było wiele, a łezka zakręciła się w niejednym oku. Jak zwykle na wysokości zadania stanęli Rodzice, którzy zorganizowali wspaniały poczęstunek i aktywnie uczestniczyli w pracach przygotowawczych. Słowa piosenki" Żal przedszkola" były adekwatne do emocji, które towarzyszyły wszystkim zebranym na uroczystości.