• Odwiedziło nas: 208939 osób
Poniedziałek, 2017-10-23
Edwarda, Marleny

SPOTKANIE ZE STRAŻNICZKĄ MIEJSKĄ- WRZESIEŃ 2014

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » SPOTKANIE ZE STRAŻNICZKĄ MIEJSKĄ- WRZESIEŃ 2014

SPOTKANIE ZE STRAŻNICZKĄ MIEJSKĄ

Znalezione obrazy dla zapytania OBRAZEK ZNAKI DROGOWE

Dnia 11 września 2014 roku, dzieci z grupy II " Promyczki" i dzieci z grupy III

" Pszczółki"  uczestniczyły w pogadance na temat Bezpieczeństwo na drodze i w ruchu drogowym. Pani strażnik w dostępny sposób i przy pomocy ilustracji przypomniała dzieciom 5 zasad przechodzenia przez jezdnię. Omówiła z dziećmi podstawowe znaki drogowe ( wygląd, kolor i znaczenie). Zwróciła uwagę na konieczność noszenia odblasków, szczególnie w okresie jesieni i zimy oraz w porach wieczornych. Na zakończenie spotkania dzieci wspólnie rozwiązywały zagadki związane z tematem. W podziękowaniu za zaproszenie, pani strażnik podarowała dzieciom kolorowanki, a przedszkolaki wręczyły Pani album prac - Znaki, które poznaliśmy.