• Odwiedziło nas: 195895 osób
Czwartek, 2017-05-25
Borysa, Magdy

OWOCOWE SZASZŁYKI- ZAJĘCIE KULINARNE W GRUPIE II " PROMYCZKI"

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » OWOCOWE SZASZŁYKI- ZAJĘCIE KULINARNE W GRUPIE II " PROMYCZKI"

OWOCOWE SZASZŁYKI- ZAJĘCIE KULINARNE W GRUPIE

" PROMYCZKI"

25 września 2014 roku dzieci z grupy " Promyczki" po raz pierwszy wzięły udział w zajęciach kulinarnych. Przyniosły do przedszkola fartuszki, deseczki do krojenia, nożyki i ulubione owoce. Mimo obaw rodziców " Promyczki" z wielką ochotą przystąpiły do zrobienia " bomby witaminowej- owocowych szaszłyków". Dzielnie kroiły owoce oraz sprawnie nabijały je na patyczki . Tak samodzielnie wykonany szaszłyk, smakował zupełnie inaczej i wyjątkowo.Nie trzeba było nikogo nakłaniać do ich zjedzenia. Nawet największe niejadki z chęcią przystąpiły do ich konsumowania. Podczas pracy panowała wspaniała atmosfera. Było to ciekawe doświadczenie, które na pewno powtórzymy jeszcze nie jeden raz.