Środa, 2018-01-24
Felicji, Roberta

"PROMYCZKI" Z WIZYTĄ W NADLEŚNICTWIE

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » "PROMYCZKI" Z WIZYTĄ W NADLEŚNICTWIE

Dzieci z grupy II w dniu 28 października wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa. Na miejscu przywitała nas Pani Ania - leśnik. Pani Ania bardzo ciekawie opowiadała dzieciom o zwierzętach żyjących w lesie, o ich zwyczajach, domach i sposobach odżywiania się.Dzieci poznały zasady prawidłowego zachowania się na wycieczce w lesie i w stosunku do spotkanych zwierząt . Rozpoznawały i nazywały zwierzęta, które mogły zobaczyć na ekranie, dowiedziały się kto nosi poroże, a kto rogi i jaka jest różnica między zającem, a królikiem. Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe długopisy, a trzy najbardziej aktywne dziewczynki zostały wyróżnione przez Panią Anię Dyplomami.

Więcej zdjęć na profilu facebook   www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej