• Odwiedziło nas: 202837 osób

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada przypada święto- Światowy Dzień Pluszowego misia. Zaraz po śniadaniu, wszystkie pluszowe misie, które mieszkają w naszym przedszkolu oraz te przyniesione z domu, zaczęły swoje świętowanie. Misie z grupy II " Promyczki"  wspólnie z dziećmi wysłuchały bajki pt." Miś Teodorek i nowi przyjaciele". Dzieci oceniały zachowanie misia wobec innych zwierzątek, dowiedziały się co to jest życzliwość, dobroć i szlachetność. Następnie zaprosiły misie do wspólnej podróży. Przy melodii " Jada, jadą misie" wesołym pociągiem pojechały do krainy życzliwości. Tam wykonywały portrety misiów. Z powstałych portretów stworzyliśmy wystawę prac.

Dzieci z grupy III "Pszczółki" również świętowały i z tej okazji wspólnie wykonały pięknego, kolorowego misia. Średniaki chętnie opowiadały o swoich misiach i ich wyglądzie oraz zaśpiewały piosenkę pt:"Jadą, jadą misie", a na koniec wykonały pamiątkowe zdjęcia ze swoim przyjacielem!!!