Środa, 2018-06-20
Bogny, Rafaeli

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE BIEDRONEK

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE BIEDRONEK

PASOWANIE  "BIEDRONEK "

12 grudnia w najmłodszej grupie "Biedronek"odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.Dzieci zaprezentowały nabyte w przedszkolu umiejętności, w krótkim programie artystycznym. Był to debiut na "scenie",toteż towarzyszyła przedszkolakom duża trema,wzruszenie ,był też śmiech i głośne wyznania.Wszystko bardzo wdzęczne i sympatyczne. Po występach, Pani Dyrektor każde dziecko uroczyście pasowała na przedszkolaka.Kolejnym punktem spotkania było wspólne ubieranie choinki przy akompaniamencie kolęd.Na koniec dzieci otrzymały piękne, biedronkowe rożki z niespodziankami oraz dyplomy ,które przygotowali swoim pociechom rodzice.Oni też przygotowali słodki poczęstunek.