Sobota, 2017-11-18
Klaudyny, Romana

BAL KARNAWAŁOWY 2015

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » BAL KARNAWAŁOWY 2015

05 lutego 2015 roku odbył sie Bal Karnawałowy, na który zaproszone były wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola oraz ich rodzice. Bal uroczyście otworzyła Pani dyrektor oraz Panie z Rady Rodziców. Do tańca grał nam zespół muzyczny. Wszystkie dzieci jak i też rodzice wyglądali wspaniale w swoich strojach karnawałowych. Podczas balu dzieci nie tylko tańczyły, ale brały też udział w konkursach zorganizowanych przez nauczycielki. Jak na prawdziwy bal przystalo Rada Rodziców przeprowadziła konkurs na Królową i Króla oraz Miss i Misstera balu. Wszystkie dzieci otrzymały od mam z RR słodki upominek. Zmęczone, ale szczęśliwe przedszkolaki po zakończeniu balu zapowiedziały, że już czekają na następny.