• Odwiedziło nas: 200631 osób
Czwartek, 2017-07-20
Fryderyka, Małgorzaty

„PSZCZÓŁKI" I " KRASNOLUDKI" NA WIELOPOKOLENIOWYM PLACU ZABAW"

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » „PSZCZÓŁKI" I " KRASNOLUDKI" NA WIELOPOKOLENIOWYM PLACU ZABAW"

WIELOPOKOLENIOWY PLAC ZABAW

20 lutego, w piątkowe, słoneczne popołudnie „Pszczółki” i „Krasnoludki” wybrały się na „Wielopokoleniowy Plac Zabaw” przy ulicy Tyrankiewiczów. Tego dnia aura sprzyjała aktywności fizycznej, toteż przedszkolaki, nasza Pani Dyrektor oraz Panie Małgosie, sprawdzały swą formę przed nadchodzącą wielkimi krokami, utęsknioną wiosną. Trzeba przyznać, iż wszyscy, mali i duzi mogą na placu bawić się doskonale. Przedszkolaki preferowały huśtawki i urządzenia w stylizacji farmerskiej, natomiast opiekunowie zdecydowanie zerkali w stronę strefy urządzeń fitness.

23 kwietnia 2015 r.- Korzystając z pięknej kwietniowej pogody, grupa III "Pszczółki " ,wybrała się ponownie na plac zabaw .Była świetna zabawa !!!!!!! Nasze przedszkolaki bardzo aktywnie i na sportowo spędziły tam dzisiejsze południe!!!Wszyscy w dobrych humorach wróciliśmy do przedszkola na pyszny podwieczorek!!!