• Odwiedziło nas: 202863 osób
Piątek, 2017-08-18
Bogusława, Bronisława

" BAL POD CHOINKĄ W STUMILOWYM LESIE"- KUBUSIOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » " BAL POD CHOINKĄ W STUMILOWYM LESIE"- KUBUSIOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

" BAL POD CHOINKĄ W STUMILOWYM LESIE"

Znalezione obrazy dla zapytania kubuś i przyjaciele

Na przedstawienie pt.: „ Bal pod choinką w Stumilowym Lesie” wystawione z okazji „Święta Babci i Dziadka” licznie przybyli dziadkowie przedszkolaków ze wszystkich, czterech grup naszego przedszkola. Tego dnia w rolę aktorów wcieliły się maluszki – „Biedronki, średniaki – „Promyczki” i „Pszczółki” oraz starszaki – „Krasnoludki”. Praca nad przygotowaniem uroczystości, angażującej wszystkich przedszkolaków nie była łatwa, ale „dzieciaczki” stanęły „na wysokości zadania” i pokonały wszelkie trudności. Gromkie brawa, całusy, uściski i gratulacje po „spektaklu”, świadczyły, iż aktorskie popisy tytułowego „Kubusia Puchatka” i jego przyjaciół ze Stumilowego lasu, zachwyciły licznie przybyłych gości na widowni.