• Odwiedziło nas: 231880 osób
  • Do końca roku: 194 dni
  • Do wakacji: 2 dni
Środa, 2018-06-20
Imieniny:
Bogny, Rafaeli

Król Julian rozdawał jabłka w bolesławieckich przedszkolach

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Król Julian rozdawał jabłka w bolesławieckich przedszkolach

Król Julian rozdawał jabłka w bolesławieckich przedszkolach


Zdrowe jedzenie, sprawne ciało – pod takim hasłem odbyły się wizyty Króla Juliana, czyli oficjalnej maskotki Football Academy, w bolesławieckich przedszkolach. Wizyty miały cel: edukacja na temat zdrowego żywienia.

Gdzie tylko się pojawił, tam wzbudzał radość. Król Julian okazał się nie tylko świetnym piłkarzem, nie tylko świetnym przyjacielem najmniejszych adeptów gry w piłkę nożną, ale także świetnym profesjonalistą demonstrującym, że prawdziwy sportowiec musi nie tylko mocno trenować, ale także bardzo dobrze się odżywiać.

Przedszkola, które gościły przyjaznego lemura dowiedziały się jak usprawnić swój tryb życia, aby być zdrowym poprzez ruch oraz odpowiednią dietę.

Maluchy chętnie słuchały porad przyjaciela z Madagaskaru, zadawały wiele pytań i chętnie uczestniczyły w zabawie, która zakończyła się rozdaniem pysznych jabłek oraz… pogrożeniem palcem, bo Król Julian jeszcze wróci i sprawdzi, kto posłuchał jego cennych wskazówek.

Kolejna już inicjatywa menadżera Damiana S. potwierdza fakt, że Football Academy jako jedna z nielicznych szkółek piłkarskich w Polsce ściśle łączy trening piłkarski z edukacją nie tylko szkolną, ale także pozaszkolną, którą można wykorzystać nie tylko w życiu profesjonalnego piłkarza, ale przede wszystkim w życiu każdego człowieka, który pragnie być zdrowy i budzić się każdego dnia z uśmiechem na ustach.
Co na to Król Julian? Już nie może doczekać się kolejnej zabawy z milusińskimi…

Football Academy Bolesławiec dziękuje dyrekcji przedszkola za zaproszenie Julka do placówki.

Opracowanie: szkolnastrona.pl