• Odwiedziło nas: 200634 osób

ŚWIĘTO OPTYMIZMU

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » ŚWIĘTO OPTYMIZMU

ŚWIĘTO OPTYMIZMU

11 maja przedszkolaki z czterech grup hucznie obchodziły Święto Optymizmu .Jak się okazało słowo" optymizm" jest dzieciom znane. Umiały nie tylko je definiować i okeślać, ale również zachowywac się w sposób typowy dla prawdziwego optymisty :):uśmiechąc się, zgodnie bawić i czerpać radośc ze wspólnej działalności. Był taniec,pląsy,krąg z iskierką "przyjaźni".Kazda grupa ułżyła optymistyczne hasło. Dzieci ubrane w kolorach siedmiobarwnej tęczy odnajdywały się na sali ,grupujac  kolorami. Na koniec przedszkolaki z poszczególnych grup wydzierały z kolorowego papieru fragment tęczy a następnie składały ją w całośc. Efektem dziecięcej pracy była imponująca tęcza ,która ozdobiła przedszkolny korytarz.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie  https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej