• Odwiedziło nas: 206057 osób
Piątek, 2017-09-22
Maury, Milany

"PROMYCZKI" W OŚRODKU PARAFIALNYM GRAPA W NOWYCH ŁĄKACH

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » "PROMYCZKI" W OŚRODKU PARAFIALNYM GRAPA W NOWYCH ŁĄKACH

"PROMYCZKI" W OŚRODKU PARAFIALNYM GRAPA W NOWYCH ŁĄKACH

09 czerwca 2015 roku, w ramach dnia dziecka, dzieci z grupy II " Promyczki" wybrały się na wycieczkę autokarowa do Ośrodka Parafialnego Grapa w Nowych Łąkach. Chociaż pogoda spłatała nam figla i z nieba padał deszcz, to humory i uśmiechy nam dopisywały. Dzieci miały okazję zobaczyć różne zwierzęta : osiołki, kucyki, lamy, barany, owieczki i sarenki oraz daniele. Swobodnie po placu chodził dumnie paw i kicały zające. Wielką frajdą było karmienie zwierząt, które chętnie jadły dzieciom z rąk. Kto odważny mógł się sprawdzić pokonując " Małpi Gaj". Po tak wyczerpujących zajęciach wybornie smakowały pieczone na grilu kiełbaski , bułeczki i ciepła herbatka. Mokrzy, ale zadowoleni wracaliśmy do przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie  https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej