• Odwiedziło nas: 198921 osób

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

18 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w grupie "Pszczółki".Mimo ,że tylko część tej grupy idzie we wrześniu do szkoły,wszyscy zaprezentowali się w programie artystycznym.Dzieci rozpoczęły uroczystośc tradycyjnym polonezem .Tematem przewodnim był rejs statkiem i zwiedzanie ciekawych zakątków swiata. Były humorystyczne scenki rodzajowe,ognista zumba,taniec w wykonaniu "afrykańskich wyginaczy ciała".Wszystkiemu towarzyszyła miła wesoła atmosfera.Na koniec odbyły się podziękowania oraz wręczanie upominków dla dzieci.Jak zawsze rodzice wykazali się wielkim zaangażowaniem w organizacje uroczystści.

Dnia 25.06.2015r.dzieci z grupy "Krasnoludków" po raz ostatni wspólnie zaprezentowały swoje umiejetności podczas pożegnalnej uroczystości . Dwa dni później wspólnie z rodzicami ostatni raz wszyscy spotkali się na festynie grupowym, na terenie ogrodu przedszkonego. Czas umilał im klown i szaleństwa na dmuchanym zamku. Wszystkim KRASNOUDKOM i ich Rodzicom życzymy udanych wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie  https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej