• Odwiedziło nas: 202902 osób
Piątek, 2017-08-18
Bogusława, Bronisława

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » I Olimpiada Przedszkolna - Europejski Dzień Sportu Szkolnego ( wrzesień 2015 r.)

25 września 2015 roku w ramach Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego w naszym przedszkolu odbyła się I Olimiada Przedszkolna. Dzieci z gr. II, III,i IV zmagały się w konkurencjach sportowych , a maluszki z gr. I kibicowały wszystkim przedszkolakom. Olimpiadę uroczyście otworzyła Pani dyrektor, a dzieci zaprezentowały swoje herby i okrzyki sportowe. Po krótkiej rozgrzewce przy piosence " Wesoła gimnastyka" drużyny złożyły ślubowanie i rozpoczęła się zabawa.
KONKURENCJE OLIMPIJSKIE:
1. POŚLIZG NA ŁAWECZCE
2. TOR PRZESZKÓD
3. PRACA MRÓWEK
4. SKOK W DAL
5. ŻABY
6. PRZESYŁANIE PACZKI
Na zakończenie Pani dyrektor rozdała dyplomy wszystkim grupom za udział w olimpiadzie i podziękowała za zabawę fairplay.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie  https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej