• Odwiedziło nas: 200625 osób
Czwartek, 2017-07-20
Fryderyka, Małgorzaty

SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM ( październik 2015 r.)

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM ( październik 2015 r.)

KIM JEST STRAŻAK?

Znalezione obrazy dla zapytania obrazki telefonu      998

20 października gościliśmy w przedszkolu pracownika Straży Pożarnej p.Sylwestra Łasochę,który zaprezentował nam specyfikę swojego trudnego zawodu.Dzieci dowiedziały się w jakich warunkach pracują strażacy,do jakich akcji zostają wzywani,jak wygląda sprzęt oraz odzież strażaka.Miały też możliwośc przymierzyć kaski strażackie,obejrzeć slajdy i film oraz aktywnie uczestniczyć w prezentacji.W podziękowaniu za to ciekawe i pouczające spotkanie, dzieci wręczyły panu Strażakowi własnoręcznie wykonaną laurkę.

Było to jedno z wielu zaplanowanych spotkań.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie  https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej