• Odwiedziło nas: 206045 osób
Piątek, 2017-09-22
Maury, Milany

OLIMPIADA BEZPIECZNEGO MALUCHA ( październik 2015 r.)

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » OLIMPIADA BEZPIECZNEGO MALUCHA ( październik 2015 r.)

VIII EDYCJA OLIMPIADY BEZPIECZNEGO MALUCHA

POD HASŁEM : "RAZEM BEZPIECZNIE"

27 października 2015 roku, dzieci 5 letnie z grupy III " Promyczki" wzięły udział w olimpiadzie sportowej. Była to już VIII edycja Olimpiady Bezpiecznego Malucha organizowana przez Straż Miejską w Bolesławcu pod hasłem : " Razem bezpiecznie". Nasze przedszkole reprezentowała 10 osobowa drużyna- 5 dziewczynek i 5 chłopców. Dzieci startowały w czterech konkurencjach. Każde przedszkole i każde dziecko otrzymało bardzo cenne nagrody. Całej imprezie towarzyszył duch zdrowej rywalizacji. Wszystkie przedszkola zdobyły zaszczytne I miejsce. Wszyscy , którzy siedzieli na widowni i zaciekle nam kibicowali otrzymali odblaskowe znaczki.