• Odwiedziło nas: 208961 osób
Poniedziałek, 2017-10-23
Edwarda, Marleny

SPOTKANIE Z PISARKĄ ( listopad 2015 r.)

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » SPOTKANIE Z PISARKĄ ( listopad 2015 r.)

Dzisiaj tj. 23 XI grupa "Biedronek" gościła bolesławiecką pisarkę panią Grażynę Hanaf .Pisarka przeczytała dzieciom fragment swojej bajki terapeutycznej pt"Garbusek".Po jej wysłuchaniu odbyła się bardzo sympatyczna rozmowa na temat marzeń dzieci.Pani Grażyna przyznała ,ze pierwszy raz gościła u tak małych ,ale zarazem zaciekawionych odbiorców.Przedszkolaki próbowały również przedstawić swoje marzenia w formie prac plastycznych a na koniec otrzymały stempelki przedstawiające bohatera wysłuchanej bajki.
Spotkanie z pisarką było ciekawym doświadczeniem i mamy nadzieje ,że będą kolejne.