• Odwiedziło nas: 202896 osób
Piątek, 2017-08-18
Bogusława, Bronisława

PSZCZÓŁKI W ZAMKU LEGEND ŚLĄSKICH ( październik 2015 r.)

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » PSZCZÓŁKI W ZAMKU LEGEND ŚLĄSKICH ( październik 2015 r.)

W czwartek, 11 października 2015 r. najstarsza grupa "Pszczółki" była na wycieczce w Pławnej.Niewątpliwą atrakcją była wizyta w Zamku Legend Śląskich.To miejsce ,gdzie drewniane lalki naturalnej wielkości przedstawiają historię regionu ,opowiadając legendy.Na koniec dzieci miały możliwość same tchnąć życie w drewniane lalki poruszając linkami .Ta animacja była dla dzieci prawdziwą frajdą.Przedszkolaki odwiedziły też muzeum sztuki sakralnej -Arkę Noego ,pracownie litograficzną ,gdzie własnoręcznie wykonywały litografię ,kużnię ,w której miały możliwość obsługiwać narzędzia kowala .Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu ciekawych doświadczeń ,wrażeń .Mimo niesprzyjającej tego dnia deszczowej aury ,wróciły uśmiechnięte i zadowolone.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie  https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej