• Odwiedziło nas: 208942 osób
Poniedziałek, 2017-10-23
Edwarda, Marleny

BOLESŁAWIECKA GWIAZDKA ŻYCZLIWOŚCI ( grudzień 2015 r.)

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » BOLESŁAWIECKA GWIAZDKA ŻYCZLIWOŚCI ( grudzień 2015 r.)

BOLESŁAWIECKA GWIAZDKA ŻYCZLIWOŚCI

17 grudnia "Promyczki" reprezentowały nasze przedszkole na Boleslawieckiej Gwiazdce Życzliwości. W pięknych czapkach prezentowały się jak prawdziwe elfy - mali pomocnicy Mikołaja. Wspólnie z innymi dziećmi bolesławieckich przedszkoli tworzyły kolorowy orszak Mikołaja w przemarszu z Placu Piłsudskiego na Rynek miasta. Tu wspólnie dzieci zaśpiewały piosenkę pt. " Ho, ho, ho" i złożyły życzenia świateczne i noworoczne od wszystkich przedszkolaków. W podziękowaniu Mikołaj podarował im słodki upominek. Na zakończenie dzieci obejrzały bajkę z udziałem Mikołaja, Bałwanka, Elfa i Diabła.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie  https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej