• Odwiedziło nas: 198929 osób
Niedziela, 2017-06-25
Łucji, Witolda

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAK W GRUPIE I "MYSZKI"( XII 2015)

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAK W GRUPIE I "MYSZKI"( XII 2015)

PASOWANIE " MYSZEK" NA PRZEDSZKOLAKA

Maska MYSZKA MICKEY

1 grudnia 2015 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w grupie I „Myszki”. Dzieci miały udowodnić swoją gotowość wstąpienia do grona Dzielnych Przedszkolaków. Zaprezentowały umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Wszystkie maluchy spisały się na medal, a ciepły doping rodziców motywował je do działania. Następnie złożyły uroczystą przysięgę, a rodzice obiecali wspierać nauczycielki i brać aktywny udział w życiu grupy. Na końcu pani dyrektor pasowała dzieci ołówkiem i tym samym każde z nich zostało włączone w Poczet Przedszkolaków naszego przedszkola. Naszą pierwszą, grupową uroczystość uświetniła wystawiona przez rodziców maluszków bajka pt. „Czerwony Kapturek”. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i rożek obfitości. Cała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Serdecznie dziękujmy wszystkim rodzicom, którzy byli zaangażowani w przygotowanie tej uroczystości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie  https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej