• Odwiedziło nas: 202849 osób
Piątek, 2017-08-18
Bogusława, Bronisława

Dzień Babci i Dziadka w grupie III " Promyczki"

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka w grupie III " Promyczki"

Trwa ładowanie zdjęcia

29 stycznia 2016 roku w grupie III ' Promyczki' odbyła się piękna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wcielając się w postaci z bajek wystąpiły w przedstawieniu pt. " Bajkowy Teatr". Na scenie prezentowały się Wróżki, Księżniczki, Książęta, Myszki, Heroldowie, Kot w Butach, Damy i Kawalerowie. Dzieci z wielkim przejęciem grały swoje role i wykonywały tańce i piosenki. Na zakończenie podarowały swoim babciom i dziadkom prezenty wykonane własnoręcznie. Przygotowany przez rodziców poczęstunek był nagrodą dla dzieci i miłą niespodzianką dla zaproszonych gości.