• Odwiedziło nas: 198737 osób
Czwartek, 2017-06-22
Pauliny, Sabiny

II Bolesławiecka Przedszkoliada Piłkarska 2016

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » II Bolesławiecka Przedszkoliada Piłkarska 2016

W najbliższą środę 11 maja odbędzie  się II Bolesławiecka Przedszkoliada Piłkarska 2016 z Football Academy Bolesławiec pod Honorowym Patronatem Piotra Romana Prezydenta Miasta Bolesławiec, w której udział wezmą wszystkie przedszkola z Bolesławca reprezentowane przez blisko 150 przedszkolaków.

Start godz. 10:00. Miejsce: Stadion Miejski w Bolesławcu ul. Spółdzielcza 2

Organizator: Football Academy Bolesławiec, Współorganizator: MOSiR Bolesławiec

Sponsorzy: REKIN SKLEP ZOOLOGICZNY - PASAŻ TESCO,
                   REKIN SKLEP WĘDKARSKO-ZOOLOGICZNY - UL. WESOŁA

Patronat medialny: www.bolec.info
ZAPRASZAMY !!!

W środę 11 maja odbyła się II Bolesławiecka Przedszkoliada Piłkarska 2016 z Football Academy Bolesławiec pod Honorowym Patronatem Pana Piotra Romana Prezydenta Miasta Bolesławiec. W tym dniu na stadionie miejskim zamelodwało się blisko 150 przedszkolaków, którzy poznawali tajniki piłkarskiego fachu poprzez uczestnictwo w zabawach przygotowanych przez sztab szkoleniowy Football Academy Bolesławiec. Na najmłodszych czekały piłkarskie tory przeszkód.

W przedszkoliadzie udział wzięły przedszkola z całego Miasta Bolesławiec, które tworząc 10-osobowe zespoły musiały stawić czoła pięciu torom przeszkód, które wymagały dobrej koordynacji, zwinności, ale przede wszystkim chęci do wspólnej zabawy.

Po uroczystym otwarciu nastąpiło iście piłkarskie świeto bolesławieckich przedszkolaków.
Pierwszy tor przeszkód wymagał szybkiego biegu na wyznaczonym dystansie oraz zademonstrowania swoich możliwości koordynacyjnych na lasce gimnastycznej oraz kole hula-hop. Drugi tor przeszkód został urozmaicony koniecznością przetoczenia się po muraiwe stadionu co bardzo spodobało się przedszkolakom. Pierwszy i drugi tor przeszkód zakończony był strzałem do bramki.
Najbardziej zaawansowane okazały się ostatnie trzy tory, które wymagały nie tylko umiejętnego przejścia pod poprzeczką, ale także pokonanie drabinek koordynacyjnych, które dla wielu były totalnym novum, aczkolwiek... wszyscy poradzili sobie doskonale i tego dnia mogliśmy obejrzeć kilkaset bramek strzelonych przez Bolesławieckie przedszkolaki.

Całość imprezy zwieńczyło wręczenie pamiątkowych medali, pucharów oraz dyplomów dla wszystkich uczestników ufundowane przez Pana Piotra Romana Prezydenta Miasta Bolesławiec. Nagrody wręczyli Dykretor MOSiR Bolesławiec Pan Zbigniew Kowalczyk i menadżer Football Academy Bolesławiec Pan Damian Sawczak.
Całą imprezę sprawnie przeprowadził jak i komentował Damian Sawczak menadżer Football Academy Bolesławiec, którego wspierali trenerzy Football Academy Grzegorz Kmiecik i Alicja Bender, przyjaciele Football Academy Bolesławiec Jolanta Sawczak i Joanna Kmiecik oraz pracownicy MOSiR Bolesławiec.