• Odwiedziło nas: 195866 osób
Czwartek, 2017-05-25
Borysa, Magdy

Wizyta Pana Rafała i jego psa o imieniu Wenn ( Przyjaciel)

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wizyta Pana Rafała i jego psa o imieniu Wenn ( Przyjaciel)

25 października przedszkole odwiedzili niezwykli goście - Pan Rafał i jego pies Wenn. Wenn to cudowny i bardzo przyjacielski, dobrze ułożony pies. Pan Rafał instruktor szkolenia psów z bolesławieckiego oddziału Centrum Kynologicznego CANID, przy pomocy swojego podopiecznego nauczył dzieci jak trzeba zachowywać się w stosunku do nieznajomych psów. Nauczył dzieci przyjmowania postawy " żółwia", która nas chroni przed ewentualnym zagrożeniem ze strony nieznanych psów. Podkreślił także, że pies to żywa istota i potrzebuje naszej troski. Za wspaniałe spotkanie dzieci podziękowały Panu Rafałowi i wręczyły Mu album z ilustracjami swoich domowych pupili . Po wizycie dzieci kolorowały obrazki, które przygotował dla nich nasz gość.

Bardzo dziękujemy! Spotkanie to dostarczyło dzieciom wiele radości.