• Odwiedziło nas: 208971 osób

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2017

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2017

"DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA"

Już kolejny rok 20 września obchodzimy w przedszkolu DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. W tym dniu cały personel przedszkola dostarcza dzieciom okazji do świętowania i wesołej zabawy. Już od rana w każdej sali rozbrzmiewała wesoła muzyka, a każdy przedszkolak otrzymał kolorowy balonik. Po śniadaniu wszystkie dzieci zgromadziły się w sali gr. IV, aby wspólnie świętować. Wspólny śpiew Hymnu Przedszkolaka oficjalnie otworzył obchody tego dnia. Nauczycielka dotknięciem róży "zaczarowała" każde dziecko tak, aby wszystkie miały dobry humor i chęć do zabawy. Przedszkolaki bawiły się w "Przedszkolne echo", "Smoczy korowód", z chustą animacyjną,uczyły się krótkiej rymowanki, przedstawiały za pomocą ruchu " Co potrafią przedszkolaki?". Na zakończenie odbyła się mini dyskoteka. Każdy przedszkolak otrzymał order Super Przedszkolaka, który mógł ozdobić według własnego pomysłu.