• Odwiedziło nas: 208973 osób

BIEDRONKI WE WRZOSOWEJ KRAINIE

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » BIEDRONKI WE WRZOSOWEJ KRAINIE

BORÓWKI- WRZOSOWA KRAINA

Jeden z ostatnich pięknych dni lata 18 września 2017 r, przedszkolaki miały okazję spędzić w cudnych okolicznościach przyrody w Borówkach, na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Wycieczka zorganizowana była w ramach projektu Miejskiego Centrum Edukacji Ekologicznej pod nazwą "Bolesławianie dbają o środowisko przyrodnicze,"dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska . Dzieci uczestniczyły w zajęciach warsztatowych ,na ktorych tworzyły własne kompozycje z ziół -olejki do kąpieli.Spacerowały po okolicy przyglądając się roślinom i zwierzętom (obserwowały pasące się owce ,konie i daniele),aktywnie pokonujac ekologiczną scieżkę zmysłów przytulając się do starej lipy "Wróżki" Były też zabawy w plenerze, ognisko z pieczeniem kiełbasek.Wycieczka dostarczyła wiele wrażeń ,ciekawych doswiadczeń i emocji :)

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Marii Konopnickiej.   Zdjęcie użytkownika Przedszkole Marii Konopnickiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej