Sobota, 2018-07-21
Danieli, Wawrzyńca

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - Z MISIEM ZA PAN BRAT 24.11.2017

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - Z MISIEM ZA PAN BRAT 24.11.2017

24.11.2017 r. w naszym przedszkolu Świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z wszystkich grup, ze swoimi misiami zgromadziły się w sali starszaków. Na powitanie każda grupa w kręgu przekazywała misia z rąk do rąk w zabawie " Przekaż misia". Po wysłuchaniu bajki czytanej przez nauczycielkę pt. 'Sklep z zabawkami', która zachęcała do szanowania zabawek, dzieci ćwiczyły ze swoimi misiami, uczyły się krótkiej rymowanki o misiach. Każda grupa otrzymała zadanie - na dużych arkuszach szarego papieru dzieci miały wyposażyć misia w przedmioty i ubiór kojarzące się z wylosowaną porą roku. Na zakończenie wszystkie dzieci ze swoimi misiami zatańczyły w rytm piosenek o misiach. W salach dzieci otrzymały od swoich pań zadania na kartach pracy, których bohaterem był misiu.