Sobota, 2018-07-21
Danieli, Wawrzyńca

Boleslawiecka Spartakiada Przedszkolaków -2017

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Boleslawiecka Spartakiada Przedszkolaków -2017

W piątek, 1 grudnia 2017 r, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła Bolesławiecka Spartakiada Przedszkolaków, która zaliczana jest do najważniejszych imprez sportowych najmłodszych bolesławian. Organizatorami spartakiady są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Football Academy Bolesławiec. W sportowych zmaganiach uczestniczyło jedenaście przedszkoli.Uczestnikami zawodów były reprezentacje przedszkoli wyłonione w eliminacjach. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z gr.IV " Promyczki'; Weronika A., Maja W., Izabela F., Julia R., Natasza G., Oliwia K., Kasia S., Kacper B., Dominik Cz., Olek W., Błażej Ł., Patryk S., Fabian O. i Marcel M..