Piątek, 2017-12-15
Celiny, Ireneusza

Boleslawiecka Spartakiada Przedszkolaków -2017

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Boleslawiecka Spartakiada Przedszkolaków -2017

W piątek, 1 grudnia 2017 r, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła Bolesławiecka Spartakiada Przedszkolaków, która zaliczana jest do najważniejszych imprez sportowych najmłodszych bolesławian. Organizatorami spartakiady są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Football Academy Bolesławiec. W sportowych zmaganiach uczestniczyło jedenaście przedszkoli.Uczestnikami zawodów były reprezentacje przedszkoli wyłonione w eliminacjach. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z gr.IV " Promyczki'; Weronika Apanasewicz, Maja Wyspiańska, Izabela Fostyk, Julia Rogojsza, Natasza Gorczyca, Oliwia Kostrzewska, Kasia Sawicka, Kacper Bacia, Dominik Czekalski, Olek Wikieł, Błażej Łasocha, Patryk Stoczkowski, Fabian Opała i Marcel Mleczko.