Sobota, 2018-07-21
Danieli, Wawrzyńca

Mikołaj w przedszkolu -2017

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Mikołaj w przedszkolu -2017

06 grudnia, tak jak obiecał w zeszłym roku, odwiedził nas Mikołaj z Panią Mikołajową. W oczekiwaniu na gości, dzieci z najmłodszej i najstarszej grupy bawiły się przy muzyce. Pozostałe dzieci oczekiwały na Mikołaja przy wejściu do przedszkola. Gdy goście nareszcie do nas przybyli, "reniferki' i " elfiki" uroczyście wprowadziły Mikołaja z Panią Mikołajową do sali, gdzie czekały "bałwanki' i 'gwiazdeczki'. Wszystkie grupy przywitały się z gośćmi, którzy przywieźli ze sobą prezenty dla przedszkolaków. Każda grupa przygotowała także prezent dla Mikołaja, były to tańce i piosenki w wykonaniu dzieci. Wspólna, wesoła zabawa trwała do obiadu. Przed wyjazdem do innych dzieci,Mikołaj obiecał że przyjedzie znów za rok.
Będziemy czekać!