Poniedziałek, 2018-05-21
Jana, Moniki

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE " BIEDRONKI"

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE " BIEDRONKI"

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE " BIEDRONKI"

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Marii Konopnickiej.       Zdjęcie użytkownika Przedszkole Marii Konopnickiej.

13 lutego odbyło się przedstawienie "Zimowa przygoda,".Przedszkolaki wcieliły się w rolę zwierzat i bałwanków odgrywając scenki w zimowej scenerii.Po przedstawieniu były juz specjalne dedykacje dla kochanych dziadków <3:piosenki ,taniec ,wiersze oraz komiczna scenka "Babuszki staruszki".Dziewczynki parodiujące babcie z nieco innej epoki ;) wywołały gromki śmiech zgromadzonych gości :) Dziadkowie otrzymali prezenty, breloczki-serduszka z masy porcelanowej,wykonane przez dzieci.Spotkanie zakonczył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie https://www.facebook.com/przedszkole.konopnickiej