• Odwiedziło nas: 200610 osób
Czwartek, 2017-07-20
Fryderyka, Małgorzaty

Olimpiada transgranicznych przedszkolaków- wizyta w Libercu

Jesteś tu: » Strona startowa » Projekt "Wielokulturowość i sztuka szansą transgranicznego malucha" » Olimpiada transgranicznych przedszkolaków- wizyta w Libercu

SPORTOWO I NA WESOŁO

Dnia 14 listopada 2013 roku dzieci z grup III i IV uczestniczyły w wycieczce do Liberca. Zorganizowana ona była w ramach programu    " Wielokulturowość i sztuka, szansą transgranicznego malucha". Celem głównym wycieczki był udział w sportowej spartakiadzie wraz z dziećmi z zaprzyjaźnionego przedszkola w Libercu. Ciekawe konkurencje, zabawowa atmosfera dostarczyły dzieciom wielu emocji. Wszyscy otrzymali dyplomy i medale. Po zmaganiach sportowych dzieci udały się do przedszkola, aby zjeść posiłek oraz uczestniczyć  wraz z dziećmi czeskimi we wspaniałych zabawach. Dodatkową atrakcją był spacer do centrum Liberca, gdzie dzieci podziwiały ciekawą architekturę miasta i zwiedziły piękny, zabytkowy ratusz. Wycieczka była niezapomnianym przeżyciem dla dzieci, dostarczyła im wiele emocji, ciekawych doświadczeń, a także walorów poznawczych.