Z BABCIĄ I DZIADKIEM ZAWSZE JEST WESOŁO

Babcia i Dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka. Zawsze przytulą, pocałują, poczytają baję, mają czas. Przedszkolaki z grupy III  "Żabki" zaprosiły swoich najbliższych, 04 lutego 20 rna uroczystość z okazji ich święta.

Po uroczystym przywitaniu gości przez panią dyrektor, dzieci zaprezentowały nastrojowy taniec z chusteczkami. Za pomocą słów wierszy i piosenek, dzieci pokazały jak bardzo ich kochają, jak zajmują ważne miejsce w ich serduszkach. Część artystyczną zakończył piękny taniec z serduszkami.

Po części artystycznej, przyszedł czas na wspólne zabawy, tańce i konkursy. Był taniec z krzesełkami, taniec na gazecie, konkurs zręcznościowy " Zanieś śniadanie"itp. Wspólne zabawy zakończył pociąg, który zawiózł wszystkich do stacji " Poczęstunek",  przygotowany przez rodziców dzieci.

Było wiele pozytywnych emocji, energii, radości i śmiechu. Goście opuszczali przedszkole z upominkami, które dzieci dla nich przygotowały. Był to pięknie spędzony wspólnie czas.