DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzieci z grupy V „ Jeżyki” i IV „ Żabki” przygotowały wspólnie występ z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 14 października, zaprosiły wszystkich pracowników przedszkola na uroczystość. Pani dyrektor, złożyła wszystkim pracownikom życzenia,  podziękowała za wspaniałą pracę i życzyła dalszej owocnej pracy. Dzieci śpiewały piosenki , recytowały okolicznościowe wiersze , a także przygotowały pokaz. W pięknych przebraniach, przy dyskotekowej muzyce , dzieci prezentowły uroczystości wpisane w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Zadaniem gości było rozpoznać co to za uroczystość. Na zakończenie, dzieci wręczyły gościom,własnoręcznie wykonane prezenty. Był to bardzo miły dzień, który przyniósł wszystkim dużo radości.