Zabawa Karnawałowa w " Krasnoludkach"

Bal karnawałowy w „Krasnoludkach”

W dniu 27.01.2021r. w grupie „ Krasnoludków” odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Po śniadaniu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki oraz kotki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, policjant, strażk...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Podczas odpoczynku na dzieci czekały zdrowe przekąski.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.