CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2015/2016 rozpoczęliśmy od zdobycia certyfikatu Akademii Przedszkolaka za udział w projekcie, którego celem jest szerzenie wśród dzieci świadomości ekologicznej, poszerzanie wiedzy na temat ochrony środowiska oraz kształtowanie postaw proekologicznych.

Dzięki pozytywnej  opinii o naszej pracy i o naszym przedszkolu  na portalu –zadowolony konsument.pl – otrzymaliśmy CERTYFIKAT  - Placówka wyróżniona przez uczniów i ich rodziców za rzetelność, atmosferę  i współpracę z rodzicami i środowiskiem.