KONKURSY

                                          ROK SZKOLNY 2017/2018


1. Autobusem przez Bolesławiec- organizator MZK sp.zo.o oraz MCC


    wyróżnienie i nagrody zdobyli: Lena C. i Hanna Rz. ( grupa III)

                                                Kacper B. i Tymon Ś. ( grupa IV)


2. Kolorowy Świat Słonia- organizator "Lakfarb" Bolesławiec

               

     wyróżnienie i nagrodę zdobył : Kornel P. ( grupa II)


     dyplomy i nagrody- wszyscy uczestnicy                       


3.Smocza Przygoda na Styku Trzech Granic- fantastyczny świat smoków  trójgłowych: organizator Euroregion Neisse-Nia-Nysa


 wyróżnienie i nagrodę w postaci kalendarza otrzymała Katarzyna S.( grupa IV) oraz grupa " Biedronki"


4. Barwy Niepodległej-organizator BOK i MCC


    kwalifikacje do wystawy pokonkursowej: Emilia S. (grupa IV), 


5. Za co lubię Wyspiańskiego- organizator MDK

 

  nagrodę zdobył : Romek O. (grupa II)

 

   kwalifikacje do wystawy pokonkursowej: Emilia S. (grupa IV), Yelizaveta K. (grupa II)


6. Szopka Bożonarodzeniowa . Organizator: MCC Bolesławiec

 

7. Optymistyczny Miś  - organizator Przedszkole nr 8 w Mysłowicach

 

8. Dzień kolorowej skarpety – organizator MPP nr 7 w Bolesławcu I miejsce Julia R. i Izabela F.

 

9. Żyjemy wśród ptaków - wyróżnienie i nagrody zdobyli  Kacper B., Fabian O. i Maja W.

 

10. Konkurs plastyczny na odblask

 

11. Mój wymarzony lizak – organizator Muzeum Lizaka, ZSM nr 1 w Jaśle

 

12. Życie św. Marii De Mattias – organizator BOK MCC, Zgromadzenie Sióstr Adoratorek pod patronatem Prezydenta Miasta Bolesławiec –

 

 wyróżnienie Katarzyna S. i Izabela F.

 

13. Ja – Ty – My Obywatele Europy pod hasłem ‘ Pocztówka z Polski’ – ogólnopolski konkurs plastyczny

 

14. 112 ratuje życie – organizator Centrum Powiadamiania Ratunkowego Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu

 

15. Mama- tata i ja

 

 

 

16.  XIV edycja Konkursu dla Dzieci i Młodzieży  „ Uczę się bezpiecznie żyć”, który odbywał się w Jeleniej Górze – organizator Zarząd

 

17. Województwa Dolnośląskiego i Euroregionu Nysa. Eliminacje przedszkolne wyłoniły trzyosobową drużynę – Julię R., Weronikę A. i Kacpra B.

 

18. Konkurs Recytatorski „Wiosna w Poezji Dziecięcej” – organizator MPP nr 4 w Bolesławcu - Weronika A.

 

19. IV Przeglądzie Małych Form Scenicznych ORZEŁEK – organizator BOK MCC, CIK Orzeł

 

20. III Przeglądu Piosenki Przedszkolnej „ Pozytywka” – organizator BOK MCC

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

1.Autobusem przez Bolesławiec- organizator MZK sp.zo.o oraz MCEE


    wyróżnienie i nagrody zdobyli: Emilia S., Kacper B. (grupa III)

 

                                                Martyna Rz., Aleksandra M., Maksymilian G. (grupa IV)

 

2. Nasze ptaki zimą - organizator MCEE

 

I miesce zdobyła Karolina K. , wyróżnienie Natalia K. (grupa III)

 

3. Szopka bożonarodzeniowa - I miejsce (grupa IV)

 

4.Moja ulubiona postać z bajki dla dzieci - konkurs recytatorski

 

5. Polskie legendy w rysunkach dzieci

 

6. Ziemia nasz dom - organizator MPP nr 5 w Bolesławcu

 

I miejsce zdobył Kacper B. (grupa III), wyróżnienie Martyna Rz. (ghrupa IV)

 

7.112 - ratuje życie - organizator Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

 

8. II Przegląd Piosenki Przedszkolnej - Pozytywka

 

9. II Przegląd Małych Form Scenicznych

 

10. Konkurs Uczę sie bezpiecznie żyć (grupa IV)

 

11. W dolinie rzeki Bóbr - organizator MCEE

 

laureaci : Martyna Rz., Oliwia L. Antoni S. (grupa IV)

 

12. Śmigłowiec ratunkowy w oczach dziecka - ogólnopolski konkurs plastyczny