Ogłoszenia

 

                                                                                                      

   

Słońce, Pogoda, Prognoza PogodyPLAKAT - WITAJ W PRZEDSZKOLU! - Pomoce dydaktyczne - Miesięcznik - BLIŻEJ  PRZEDSZKOLA

 

 


 

 

KLUB OPTYMISTYCZNYCH I KREATYWNYCH RODZICÓW i NAUCZYCIELI -MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO nr 2 w Bolesławcu włącza się w Akcję Moi drodzy, wraz ze Stowarzyszenie Legnickie POLE i Sołectwo Legnickie POLE organizujemy pomoc dla dzieci Domu Dom Dziecka w Bolesławcu! ❤️ Pomoc, jaką na te chwile potrzebują to: - środki czystości - Kartony mleka - pościele (wymiar tradycyjny, jednoosobowy) - papier do ksero -ketchupy/musztardy -nutelle -cukier -woda w małych butelkach (gazowana i niegazowana) Również zbieramy pieniążki, dzięki którym Siostry i Opiekunowie będą mogli w ramach dnia dziecka zorganizować wycieczkę dla swoich podopiecznych, ale i również pieniążki na bieżące potrzeby ☺️ jeśli ktoś chciałby nas wspomóc to zapraszamy do wpłacania pieniążków na konto https://zrzutka.pl/gjybwz

A jeśli chodzi o pomoc rzeczową to można kontaktować się ze Przedszkolem przekażemy zebrane rzeczy ☺️

do Domu Dziecka w Bolesławcu Dziekujemyyyy❤️ 

                                                         

                                            

 

 Szanowni Rodzice

 

 Informujemy, że w związku z wydłużeniem terminu  zamknięcia żłobków i przedszkoli w związku z dalszym zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  w okresie 27.03.2021 do 18.04.2021 r. ze względów bezpieczeństwa dzieci i rodziców  zapewnienie   opieki przedszkolnej dzieciom Miejskiego  Przedszkola Publicznego nr 2 w Bolesławcu nastąpi wyłącznie dla dzieci rodziców służb medycznych , mundurowych i służb porządkowych m.in. żołnierzy ,funkcjonariuszy policji ,straży pożarnej ,straży miejskiej pracowników wykonujących działalność leczniczą ,ratownictwa medycznego, realizujących  zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie MEiN  z 26.03.2021 w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U.z 2021 poz.561, § 2 pkt.4).
Placówka będzie dostępna stacjonarnie w  godzinach  funkcjonowania  przedszkola od 5,30 do 16,00 wyłącznie  dla dzieci rodziców służb mundurowych i medycznych  , ale w rygorze zaostrzonych wymogów sanitarnych związanych z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19.
Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki musimy znacząco ograniczyć liczbę dostępnych miejsc. Pierwszeństwo w zakresie zapewnienia opieki będą miały:

▪️ dzieci pracowników medycznych ,systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych i służb porządkowych m.in. żołnierzy ,funkcjonariuszy policji ,straży pożarnej ,straży miejskiej pracowników wykonujących działalność leczniczą ,ratownictwa medycznego, realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
Rozporządzenie MEiN  z 26.03.2021(Dz.U.z 2021 poz.561 § 2 pkt.4

W celu zagwarantowania miejsc dla ww. dzieci prosimy rodziców spełniających opisane wyżej kryteria o składanie deklaracji dotyczącej korzystania z opieki w czasie epidemii COVID-19 do przedszkola  do  którego  dziecko jest zapisane, na załączonym druku(deklaracji), który podpisany i wypełniony należy wysłać w formie skanu lub zdjęcia  na skrzynki mailowe placówek lub dostarczyć w wersji papierowej najpóźniej do 09.04. 2021 r. do godziny 12.00.

Zgłoszone już deklaracje dzieci zostaną wydłużone do dnia 18.04.2021 r.

Z uwagi na rosnącą w Polsce ilość zakażeń COVID-19 apelujemy, aby z opieki przedszkolnej  korzystali tylko Ci rodzice, dla których jest ona koniecznością.

Kontakt tel. 75 612 13 02

lub mail:

mpp2@boleslawiec.eu

   Z poważaniem :

Dyrektor

Miejskiego  Przedszkola Publicznego nr 2 w Bolesławcu

Krystyna Gerwatowska

                            .................................................................................................................................

Deklaracje znajdują się poniżej, w plikach do pobrania oraz w zakładce Zarządzenia dyrektora.

                               ..................................................................................................................................