Ogłoszenia

 

Słońce, Pogoda, Prognoza PogodyPLAKAT - WITAJ W PRZEDSZKOLU! - Pomoce dydaktyczne - Miesięcznik - BLIŻEJ  PRZEDSZKOLA

 

 

SZANOWNI RODZICE!

 

 

 

 

 


 

 

KLUB OPTYMISTYCZNYCH I KREATYWNYCH RODZICÓW i NAUCZYCIELI -MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO nr 2 w Bolesławcu włącza się w Akcję Moi drodzy, wraz ze Stowarzyszenie Legnickie POLE i Sołectwo Legnickie POLE organizujemy pomoc dla dzieci Domu Dom Dziecka w Bolesławcu! ❤️ Pomoc, jaką na te chwile potrzebują to: - środki czystości - Kartony mleka - pościele (wymiar tradycyjny, jednoosobowy) - papier do ksero -ketchupy/musztardy -nutelle -cukier -woda w małych butelkach (gazowana i niegazowana) Również zbieramy pieniążki, dzięki którym Siostry i Opiekunowie będą mogli w ramach dnia dziecka zorganizować wycieczkę dla swoich podopiecznych, ale i również pieniążki na bieżące potrzeby ☺️ jeśli ktoś chciałby nas wspomóc to zapraszamy do wpłacania pieniążków na konto https://zrzutka.pl/gjybwz

A jeśli chodzi o pomoc rzeczową to można kontaktować się ze Przedszkolem przekażemy zebrane rzeczy ☺️

do Domu Dziecka w Bolesławcu Dziekujemyyyy❤️ 

                                                         

                                            

SZANOWNI RODZICE

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu po raz drugi zaprasza do udziału w akcji "Bolesławiecka Paczka Życzliwości". Nasze działania kierujemy do rodzin i osób samotnych, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

 

Dzięki naszej akcji możemy sprawić, aby rodziny odzyskały poczucie wiary na lepsze jutro oraz z uśmiechem mogły spojrzeć na nadchodzące dni.

 

 

 

Do udziału w naszej akcji zapraszamy zarówno instytucje działające na terenie Bolesławca, jak i osoby prywatne.

 

 

 

 

 

 

 

Artykuły